Meie elamine

Meie kodu

Meie kodu

 

Vaade siseõuelt

Vaade siseõuelt

 

Uuest kodust kah mõni sõna.

Alumisel korrusel on lapsehoidja tuba (eraldi dushiruumiga), köök, trepihall, külaliste WC ning elutuba-söögituba.

Teisel korrusel on neli magamistuba. Kahel neist oma dushiruum. Kaks ülejäänut jagavad omavahel kolmandat. Nii et igal lapsel oma tuba ja oma luba. Pildil olev metalläärega rõdu on meie magamistoa oma.

Kolmandal korrusel on külalistetuba, dushiruum, teine elutuba (see on hetkel veel tühi, aga plaanis on sinna teha nö “tegelustuba” jooksuraja, meisterdamisnurga jms jaoks) ning suur rõdu. Suurt rõdu hetkel kasutame pesu kuivatamiseks, aga plaanis on mingi hetk ka sinna mõnus olemise nurk tekitada. Hetkel lihtsalt veel alles samm-sammult kodustame elamist.

Nii et nüüd siis on maja tuttav ja saate külla tulla. Novembriks on juba kolmeks nädalaks külalistetuba broneeritud. Oktoober ja detsember on veel vabad. Ja ruumi jagub ka mitme külalistesatsi jaoks korraga, kui vaja.

 

Tags:

2 responses to “Meie elamine”

 1. Tikker says :

  Ma nii huvi pärast, et kui kulukas on Omaani reisimine 😀 Nii aja kui rahalise poole pealt 😛

  • katri says :

   Huvi alati teretulnud 🙂
   Ajaliselt: otselende mingil ajal vist on olnud, aga üldiselt ei esine. Kiireimad, mida oleme kasutanud on olnud 11 tundi (koos ümberistumisega). Keskmine aeg on sinna 15 tunni kanti, aga eks see suuresti sõltub juba ümberistumiste vahele jäävast ajast.
   Rahaliselt: mingil hetkel tundus kõige mõistlikum olevat Turkish Airline oma 600 euriga (edasi-tagasi ots), aga see on väga kõikuv, eriti siinsete pühade läheduses, kui kõik välistöötajad tahavad kodus ära käia ning lennupiletite hinnad lakke kargavad.
   Mingil hetkel leidsime, et Riia-Dubai sai 400 euriga kätte. Ja sõber, kes on külla tulemas, sai Helsingi-Dubai väidetavalt 350-ga. Eks sinna siis lisanduvad need alguse ja lõpuotsa teemad juurde. Dubai iseenesest on Muscatist ca 500 km kaugusel.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: