Oma(ani)pärased hetked: pikkade küünte kasulikkusest

Tuled töölt. Astud parklas oma auto juurde, avad ukse ja istud sisse. Käivitad mootori. Ning seejärel haarad elegantselt küüneotstega roolist, et sõitma hakata. Mida pikemad (ja tugevamad) küüned, seda parem.

Mure ju selles, et auto on tundide kaupa 45+ kraadide käes lõõskava päikese all küpsenud. Ja kõik tumedamad elemendid autos on päris kuumad, et mitte öelda kõrvetavad. Roolist sõrmedega kinnihoidmine ei ole eriti meeldiv tegevus. Õigemini on tunne, et nahk sulab rooli külge selle käigus. Nii et jah, küüned on tõsiseks abimeheks. Alternatiiv oleks endale kindad hankida – olen siin ka näinud daame valgete kinnastega autot roolimas ja täitsa mõistan selle praktilist väärtust. Teine alternatiiv oleks lasta auto konditsioneeril nii kaua käia, kuni temperatuurid talutavaks muutuks. Aga minul pole selleks enamasti piisavalt kannatust.

Kurvaks läheb asi siis, kui üks küüs juhtub ära murduma. Nagu mul näiteks täna juhtus. Nüüd tegelen dilemmaga, et kas ühtlustada ka teised küüned sama lühikeseks ja kaotada roolimisvahendid, või siis loobuda esteetilisest välimusest ja lähtuda praktilistest vajadustest… hmjaa.

Mehel ja tütrel läheb kenasti. Suuresti tegelevad veel reisiväsimusest ja temperatuurivahest tulenevast väsimusest väljapuhkamisega ning vahelduseks käivad basseinis ujumas. Tütrel tõusis küll eile õhtul kerge palavik ja hakkas kõht valutama. Hommikul oli ka veel pisut paha. Aga üldiselt andsid kodused ravivõtted abi ning täna õhtuks oli juba korras asi. Muidu oli meil plaanis homme varahommikuks kilpkonni vaatama minna, aga selle plaani jätame edaspidiseks, et lasta tal korralikult enne ära taastuda.

One response to “Oma(ani)pärased hetked: pikkade küünte kasulikkusest”

  1. Kathy says :

    Väga mõnus blogi lugemiseks 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: